Voorjaarsconcert Gita Vinanda
28 maart 2026
‘From the Heart of Prajnaparamita’
Een middag om te luisteren, te zingen en te voelen. Om je hart te openen voor de kracht van mantra en de schoonheid van wereldmuziek.
Gita Vinanda is de muziekgroep van Prajnaparamita, een ensemble van muzikanten en zangers die met toewijding en liefde klanken weven die raken en verbinden. Van meditatieve mantra’s tot levendige wereldmuziek: elke noot nodigt uit om je te openen, voluit mee te zingen of juist in stilte te luisteren.
De muziek wordt gedragen door piano, gitaar, Indiaas harmonium, harp en percussie, een rijke mengeling van instrumenten die samen een warme, organische klank creëren.
De middag wordt verrijkt door Sara, die met het betoverende wervelen (een Sufi dans) een brug slaat tussen muziek en beweging. Een dans die je recht in je hart brengt.
We vragen entree om de onkosten van het concert te dekken en om in de toekomst meer van onze muziek beschikbaar te maken. Alle opbrengst komt ten goede aan de muziek!
